Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Tento týden u nás v Liberci i v Turnově probíhá reakreditace, která má potvrdit, že naše nemocnice splňuje vysoké požadavky na kvalitu lékařské péče. Certifikát uděluje Spojená akreditační komise (SAK) a je velmi oceňovaným důkazem kvality nemocnice. Liberecká nemocnice byla poprvé akreditována už v roce 2010, turnovská pak v roce 2016, tedy dva roky po svém připojení ke KNL.
Děkujeme našim kolegům za důkladnou a poctivou přípravu.