POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Tento týden u nás v Liberci i v Turnově probíhá reakreditace, která má potvrdit, že naše nemocnice splňuje vysoké požadavky na kvalitu lékařské péče. Certifikát uděluje Spojená akreditační komise (SAK) a je velmi oceňovaným důkazem kvality nemocnice. Liberecká nemocnice byla poprvé akreditována už v roce 2010, turnovská pak v roce 2016, tedy dva roky po svém připojení ke KNL.
Děkujeme našim kolegům za důkladnou a poctivou přípravu.