Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Vojáci z 1 výcvikové jednotky chemického vojska, kteří působili v Iráku ve 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany v Liberci, darovali Dětskému oddělení Krajské nemocnice Liberec dva monitory dechu.
„Je to pro nás vítaná pomoc, pomůže nám to zlepšovat péči o naše dětské pacienty. Moc děkujeme.“ říká Mgr. Petra Plašková, vrchní sestra dětského oddělení KNL.
Na fotografii ve společnosti vrchní sestry dětského oddělení KNL jsou velitel nasazené jednotky mjr. Ing. Petr Breda a vedoucí praporčík nrtm. Fabián Maťo.