POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Vojáci z 1 výcvikové jednotky chemického vojska, kteří působili v Iráku ve 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany v Liberci, darovali Dětskému oddělení Krajské nemocnice Liberec dva monitory dechu.
„Je to pro nás vítaná pomoc, pomůže nám to zlepšovat péči o naše dětské pacienty. Moc děkujeme.“ říká Mgr. Petra Plašková, vrchní sestra dětského oddělení KNL.
Na fotografii ve společnosti vrchní sestry dětského oddělení KNL jsou velitel nasazené jednotky mjr. Ing. Petr Breda a vedoucí praporčík nrtm. Fabián Maťo.