ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Dnes 27. září proběhlo při příležitosti začátku školního roku tradiční Vítání studentů liberecké SZŠ a VOŠ do praxe v KNL, a.s. Významného předělu ve studentském životě se zúčastnilo 110 studentů.

Spolu s týmem vrchních a staničních sester je na půdě liberecké nemocnice přivítala ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová.

„Pro mě osobně je každý rok pěkný zážitek, který mi vlévá do žil velkou dávku optimismu,“ popisuje letošní zážitek Marie Fryaufová. „A bylo by velmi potěšující, kdyby většina studentů pokračovala i po ukončení studia v povolání, na které se několik let připravují,“ dodala ředitelka ošetřovatelské péče.

V KNL, a.s je spolupráce se studenty i jejich odborným vedením, které zaštiťuje liberecká škola, výborná a vždy se velmi těšíme na nové tváře, se kterými budeme spolupracovat. Prestiž ani atraktivita povolání nelékařského zdravotnického pracovníka již dlouhou dobu neodpovídá vysokému významu tohoto povolání, proto se liberecká nemocnice snaží vytvářet co nejlepší pracovní podmínky pro jejich sebevzdělávání i to, aby se cítili spokojení a potřební. Spokojený student je potencionální spolupracovník v našem zdravotnickém zařízení.