ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Naši nemocnici včera navštívili vojáci ze 7. roty Radiační a chemické obrany Armády ČR v Liberci. Ti mezi sebou vybrali během roku peněžní hotovost, kterou se rozhodli darovat některým našim oddělením. Jedním z nich bylo Dětské oddělení, kterému přispěli šekem ve výši 25.000 korun. Tyto peníze budou mj. použity na koupi speciálních dek pro novorozence (tzv. neobed). Šek od rtm. Víta Minkoviče, doprovázeného zástupci jednotky, převzala vrchní sestra Dětského oddělení Mgr. Petra Plašková.

Moc děkujeme!