Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Naši nemocnici včera navštívili vojáci ze 7. roty Radiační a chemické obrany Armády ČR v Liberci. Ti mezi sebou vybrali během roku peněžní hotovost, kterou se rozhodli darovat některým našim oddělením. Jedním z nich bylo Dětské oddělení, kterému přispěli šekem ve výši 25.000 korun. Tyto peníze budou mj. použity na koupi speciálních dek pro novorozence (tzv. neobed). Šek od rtm. Víta Minkoviče, doprovázeného zástupci jednotky, převzala vrchní sestra Dětského oddělení Mgr. Petra Plašková.

Moc děkujeme!