POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Krajská nemocnice Liberec, a.s. 16. prosince požádala o územní rozhodnutí na stavbu Centra urgentní medicíny a Parkovacího domu.
„Je to významný milník pro celou naši nemocnici”, řekl k tomu generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. „Děkuji všem našim kolegům napříč nemocnicí, projektantům za tvrdou a odpovědnou práci. A našim akcionářům za neutuchající podporu modernizace KNL”, dodal generální ředitel Lukáš.
Centrum urgentní medicíny je po více než 40 letech první významnou novostavbou v areálu KNL. Nemocnice do ní přesune urgentní příjmy a další klíčová oddělení a získá tak prostor pro svůj další rozvoj. Dokončení budovy se předpokládá v roce 2024.