Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu
Krajská nemocnice Liberec, a.s. 16. prosince požádala o územní rozhodnutí na stavbu Centra urgentní medicíny a Parkovacího domu.
„Je to významný milník pro celou naši nemocnici”, řekl k tomu generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. „Děkuji všem našim kolegům napříč nemocnicí, projektantům za tvrdou a odpovědnou práci. A našim akcionářům za neutuchající podporu modernizace KNL”, dodal generální ředitel Lukáš.
Centrum urgentní medicíny je po více než 40 letech první významnou novostavbou v areálu KNL. Nemocnice do ní přesune urgentní příjmy a další klíčová oddělení a získá tak prostor pro svůj další rozvoj. Dokončení budovy se předpokládá v roce 2024.