POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
V souladu s naplánovaným časovým harmonogramem postupují práce na přístavbě, která vyrůstá ve spodní části Pavilonu interních oborů Krajské nemocnice Liberec, a. s. Zázemí v ní v prvním patře najde rehabilitace, která potřebuje rozšířit prostory, je však budována prioritně s cílem umístění nové magnetické rezonance.

Tisková zpráva ke stažení