POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Krajská nemocnice Liberec, a. s. pořídila tři nové skříňové dodávky, které budou zajišťovat převozy materiálu po areálu. Postupná obnova celého nemocničního vozového parku je nezbytná, a to vzhledem ke stáří automobilů.

Tisková zpráva ke stažení