POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Kardiologickému centru Krajské nemocnice Liberec, a.s. se podařila během krátké doby stabilizovat personální situace, jejíž oslabení na čas zkomplikovalo provoz katetrizační laboratoře. Ta však již brzy uvítá nového vedoucího i další lékaře.

Tisková zpráva ke stažení