POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Vysoce prestižním oceněním kvalit své práce se může pochlubit Oddělení radiační onkologie Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Liberec, a. s. Od Texaské univerzity získala certifikát potvrzující, že záření, které obdrží onkologičtí pacienti v liberecké nemocnici na lineárních urychlovačích, je směřováno s potřebnou přesností zacílení v prostoru i správnou intenzitou - dávkou.

Tisková zpráva ke stažení