Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Vysoce prestižním oceněním kvalit své práce se může pochlubit Oddělení radiační onkologie Komplexního onkologického centra Krajské nemocnice Liberec, a. s. Od Texaské univerzity získala certifikát potvrzující, že záření, které obdrží onkologičtí pacienti v liberecké nemocnici na lineárních urychlovačích, je směřováno s potřebnou přesností zacílení v prostoru i správnou intenzitou - dávkou.

Tisková zpráva ke stažení