ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Mezinárodní den srdce připadá na 29. září. Téměř po celý měsíc lze k tomuto významnému dni zhlédnout ve vstupním vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje zhlédnout putovní výstavu Robert Vano – Srdeční záležitosti. Na 13 velkoformátových fotografiích Robert Vano zachytil celkem 17 tváří a osudů lidí, kteří do toho, co dělají, dávají celé své srdce nebo se s nějakou kardiovaskulární chorobou léčí. Všichni srdcaři jsou z Liberce a okolí. Vernisáže se kromě autora a dalších hostí zúčastnili mezi jinými náměstci hejtmana Přemysl Sobotka a Petr Tulpa a radní Michal Kříž. „Výstava se z krajského úřadu přesune do Kolosea Liberec, pak do Nemocnice v Jablonci Nad Nisou a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky,“ uvedla autorka projektu Martina Chaloupkova-Motshagen.

Část výstavy této výstavy, která je k vidění na KÚ Liberec právě až do 29. září, je věnována našemu libereckému Kardiocentru. To na ní také zapůjčilo exponáty a připravilo veškeré popisky a texty, které najdete ve vitrínách. Velké červené papírové srdce zase vyrobily děti z naší zaměstnanecké mateřské školky KNofLík.