POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V úterý 2. 9. probíhalo odpolední tvoření s pacienty na ONP s našim dobrovolnickým centrem Dobromysl. Dílniček se účastnili tři dámy a dva pánové, všichni velice dobře naladěni :o) Došlo i na kafíčko, smích, původní povolání, ale i zdobení sklenic ubrouskovou technikou a plnění vyšitých sáčků levandulí. Veškeré výrobky přítomní použijí jako dárky pro svoje blízké. Za paní Aničkou dorazil syn na návštěvu, počkal a byl rád, že aktivizace pacientů, úměrně jejich možnostem, na oddělení probíhá nejen pod dobrovolnickým centrem Dobromysl, ale i s terapeuty. Bylo fajn, když smích pacientů rušil ticho nemocničních chodeb.