ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V úterý 2. 9. probíhalo odpolední tvoření s pacienty na ONP s našim dobrovolnickým centrem Dobromysl. Dílniček se účastnili tři dámy a dva pánové, všichni velice dobře naladěni :o) Došlo i na kafíčko, smích, původní povolání, ale i zdobení sklenic ubrouskovou technikou a plnění vyšitých sáčků levandulí. Veškeré výrobky přítomní použijí jako dárky pro svoje blízké. Za paní Aničkou dorazil syn na návštěvu, počkal a byl rád, že aktivizace pacientů, úměrně jejich možnostem, na oddělení probíhá nejen pod dobrovolnickým centrem Dobromysl, ale i s terapeuty. Bylo fajn, když smích pacientů rušil ticho nemocničních chodeb.