POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Kvůli plánovanému výpadku dodávek elektrické energie ze strany ČEZ dojde v sobotu 12. září v KNL k omezení péče.
Nebude otevřena nemocniční lékárna, bude zavřen bufet, nebude otevřena zubní pohotovost.
Akutní ambulance bude fungovat na záložní zdroj.
Děkujeme Vám za pochopení.