Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Pracoviště DSA bude mimo provoz od středy 24. 10. od 12.00 hodin kvůli plánované odstávce pracoviště digitální subtrakční angiografie z důvodu upgradu/instalace „nového“ přístroje.

Od 25. 10. týden bude probíhat demontáž přístroje, instalace nových podlahových krytin a malování, vlastní instalace upgradovaného přístroje proběhne v termínu od 1. 11. do 11. 11., v pondělí 12. 11. proběhne měření radiace a přejímací zkouška, od 13. 11. potom základní školení obsluhy.

Zkušení provoz bychom měli zahájit 14. listopadu.

Po dobu odstávky nebude možné provádět ŽÁDNÉ angiografické výkony.

Provádění neurovaskulární výkonů je předběžně zajištěno v Nemocnici Na Homolce, ÚVN Praha a v případě nouze v Krajské Zdravotní a.s. v Ústí nad Labem.