POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Původní objednání přes telefon již není možné.

Objednání je možné pouze přes webovou aplikaci:

POZOR ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY ODBĚROVÉHO STANOVIŠTĚ!
Pondělí – tek: 8:00 – 13:00 hodin
Sobota – Neděle: 9:00 – 11:00 hodin
Žádáme zdvořile, aby
– pacienti s žádankou od KHS přednostně chodili mezi 8:00- 10:00
– pacienti s doporučením praktického lékaře přednostně chodili mezi 10:00-13:00
Samoplátci  se dostaví přímo před odběrový stan a zařadí se do správné fronty. Podmínkou je objednání přes objednávkový formulář a úhrada ceny za odběr a test.
Pacienty s pohybovým či jiným zřejmým zdravotním omezením žádáme, aby kontaktovali personál odběrového stanu.
Děkujeme! Vaše KNL

Informace pro samoplátce:

• platba za odběr bude probíhat on-line (platebním převodem, nebo platební kartou). Cena testu je 2 256 Kč (celková částka je složena z ceny za odběr 1 756 Kč a administrativní zpracování + doklady s potvrzením 500 Kč).
  • Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. t.j. každý odběr je nutné zadat samostatně s rozdílnými rezervačními údaji osoby, u které se bude odběr realizovat.
    Není možné zadat 1 osobu na více termínů, jelikož dle těchto údajů Vám připravíme žádanku na odběr.

Upozorňujeme, že objednací čas je orientační a s ohledem na aktuální situaci na odběrovém místě může dojít k časovým prodlevám.

Platba v hotovosti z epidemiologických důvodů není možná. Hotovost nebude akceptována!

V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ TERMÍNU ODBĚRU JE ÚČTOVÁN POPLATEK VE VÝŠI 500 KČ. TENTO POPLATEK BUDE SRAŽEN Z UHRAZENÉ ČÁSTKY ZA TESTOVÁNÍ. ZRUŠENÍ JE MOŽNÉ MAXIMÁLNĚ HODINU PŘED PLÁNOVANÝM ODBĚREM (odkaz na zrušení rezervace naleznete v rezervačním emailu).
Stornování rezervace je možné pouze odkazem z rezervačního emailu, jiný způsob stornování není možný. Pokud nebude rezervace stornována, uhrazenou platbu nelze vrátit.
Pro vrácení zaplacené stornované rezervace uvádějte do žádosti na mail nemlib@nemlib.cz číslo vašeho účtu.

Pokud nebudou správně uvedeny údaje ve formuláři, nebude objednávka platná a vyšetření se neuskuteční.

Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. Objednaný klient se dostaví ve stanovený termín na Stacionární odběrové místo (Husova ulice, za budovou K – infekční, kožní odd. – vjezd autem není umožněn).
Klient musí být zdráv, nesmí být v karanténě a v poslední době neměl rizikový kontakt s pozitivní osobou. Na základě údajů uvedených v on-line formuláři bude na e-mail klienta zaslaný doklad o zaplacení o zaplacení, certifikovaný laboratorní výsledek i lékařské potvrzení o výsledku testu.

Testy bývají vyhodnoceny do 48 hodin.

MÁTE DOTAZY?    V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Tel. č. 778 421 599, volejte v pracovní dny od 9 do 12 h.