Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Od 13. 08. 2020 se rozšiřuje provozní doba odběrového místa pro samoplátce na vyšetření COVID-19 v KNL – pondělí až neděle.

Původní objednání přes telefon již není možné.

Objednání je možné pouze přes webovou aplikaci:

Po–Pá  od 8–12 hodin:

• KHS, PL
  • samoplátci interval odběru á 10 minut (1 osoba) – nutno objednat pomocí objednávkového formuláře na webu.

So–Ne  od 9– 11 hodin:

• samoplátci (dovolené) – interval odběru á 6 minut (2 osoby) – nutno objednat pomocí objednávkového formuláře na webu.

Informace pro samoplátce:

• platba za odběr bude probíhat on-line (platebním převodem, nebo platební kartou). Cena testu je 2 256 Kč (celková částka je složena z ceny za odběr 1 756 Kč a administrativní zpracování + doklady s potvrzením 500 Kč).
  • Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. t.j. každý odběr je nutné zadat samostatně s rozdílnými rezervačními údaji osoby, u které se bude odběr realizovat.
    Není možné zadat 1 osobu na více termínů, jelikož dle těchto údajů Vám připravíme žádanku na odběr.

Platba v hotovosti z epidemiologických důvodů není možná. Hotovost nebude akceptována! Storno poplatek je 100%.
Pokud nebudou správně uvedeny údaje ve formuláři, nebude objednávka platná a vyšetření se neuskuteční.

Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. Objednaný klient se dostaví ve stanovený termín na Stacionární odběrové místo (Husova ulice, za budovou K – infekční, kožní odd. – vjezd autem není umožněn).
Klient musí být zdráv, nesmí být v karanténě a v poslední době neměl rizikový kontakt s pozitivní osobou. Na základě údajů uvedených v on-line formuláři bude na e-mail klienta zaslaná faktura o zaplacení, certifikovaný laboratorní výsledek i lékařské potvrzení o výsledku testu.

MÁTE DOTAZY?    V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Tel. č. 778 421 599, volejte v pracovní dny od 9 do 12 h.