Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Od 13. 08. 2020 se rozšiřuje provozní doba odběrového místa pro samoplátce na vyšetření COVID-19 v KNL – pondělí až neděle.

Původní objednání přes telefon již není možné.

Objednání je možné pouze přes webovou aplikaci:


Po–Pá  od 8–12 hodin:

  • KHS, PL
  • samoplátci interval odběru á 10 minut (1 osoba) – nutno objednat pomocí objednávkového formuláře na webu.

So–Ne  od 9– 11 hodin:

  • samoplátci (dovolené) – interval odběru á 6 minut (2 osoby) – nutno objednat pomocí objednávkového formuláře na webu.

Informace pro samoplátce:

  • platba za odběr bude probíhat on-line (platebním převodem, nebo platební kartou). Cena testu je 2 256 Kč (celková částka je složena z ceny za odběr 1 756 Kč a administrativní zpracování + doklady s potvrzením 500 Kč).
  • Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. t.j. každý odběr je nutné zadat samostatně s rozdílnými rezervačními údaji osoby, u které se bude odběr realizovat.
    Není možné zadat 1 osobu na více termínů, jelikož dle těchto údajů Vám připravíme žádanku na odběr.

Platba v hotovosti z epidemiologických důvodů není možná. Hotovost nebude akceptována! Storno poplatek je 100%.
Pokud nebudou správně uvedeny údaje ve formuláři, nebude objednávka platná a vyšetření se neuskuteční.

Objednací čas je určen pro objednávku 1 osoby. Objednaný klient se dostaví ve stanovený termín na Stacionární odběrové místo (Husova ulice, za budovou K – infekční, kožní odd. – vjezd autem není umožněn).
Klient musí být zdráv, nesmí být v karanténě a v poslední době neměl rizikový kontakt s pozitivní osobou. Na základě údajů uvedených v on-line formuláři bude na e-mail klienta zaslaná faktura o zaplacení, certifikovaný laboratorní výsledek i lékařské potvrzení o výsledku testu.

MÁTE DOTAZY?    V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Tel. č. 778 421 599, volejte v pracovní dny od 9 do 12 h.