Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POVOLENÍ NÁVŠTĚV V KNL – ve všech nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou návštěvy povoleny od 1. června 2020. V platnosti ale zůstávají nezbytná opatření, podrobnější informace naleznete v sekci AKTUALITY.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Od čtvrtka 30. 4. 2020 umožňujeme samoplátcům nechat se otestovat na onemocnění Covid-19 metodou PCR. Samoplátce je ten, komu vyšetření neindikuje Krajská hygienická stanice nebo praktický či ošetřující lékař.

KDE PROBÍHÁ ODBĚR?

Váš odběr – stěr se provede ve Stacionárním odběrovém místě (Husova ulice, za budovou K – infekční, kožní odd. – vjezd autem není umožněn).

KDY A ZA KOLIK?

Provozní doba odběrů: Pondělí–Pátek: 8–12 h (mimo svátky). Konečná cena za odběr a laboratorní vyšetření je 1 756 Kč. (Odběr a laboratorní vyšetření jsou osvobozeny od DPH).

JAKÝ JE POSTUP?
  1. OBJEDNÁTE SE – Na odběr se musíte nejprve objednat na tel. č. 778 421 599, volejte v pracovní dny od 9 do 12 h. Při objednání uvedete Vaše osobní údaje (jméno, r. č., bydliště, místo narození, telefon, email). Bude Vám přidělen variabilní symbol, který zadáte do platby.
  2. UHRADÍTE POPLATEK – Před odběrem je nutné uhradit poplatek a to pouze převodem na bankovní účet.
    č. ú.: 35-6225420257/0100 (Komerční banka), Variabilní symbol: číslo dokladu (které získáte při telefonické objednávce). Platba je obvykle připsána na účet KNL následující pracovní den.
    Platby bez uvedení variabilního symbolu není možné spárovat a tedy zájemce zařadit k odběru a vyšetření!
  3. DOSTAVÍTE SE K ODBĚRU – STĚRU – v objednaný termín, a to pouze po připsání platby na účet KNL. Vystavíme Vám žádanku, která již bude připravena ve Stacionárním odběrovém místě, tudíž si jí nemusíte vyzvedávat.
  4. VÝSLEDEK TESTU – Předpokládaný čas vyhodnocení je do 48 hodin. Výsledek testu bude žadateli zaslán elektronicky na e-mail, který uvede při objednávce a zároveň na telefon přijde sms zpráva s kódem pro otevření e-mailové přílohy s výsledkem testu. Pokud nemáte email – výsledek si můžete vyzvednout osobně. Také vám můžeme vystavit potvrzení o úhradě – vše po telefonické domluvě s kontaktní osobou KNL.

MÁTE DOTAZY?    V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Tel. č. 778 421 599, volejte v pracovní dny od 9 do 12 h.