ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 8. 2. se v Liberci a v pátek 9. 2. v Turnově uskutečnilo poděkování a ocenění vybraných dobrovolníků, které se koná pravidelně již od roku 2008. Letošního setkání se zúčastnilo 7 dobrovolníků v Liberci, kteří působí na Dětské psychiatrii, Dětském oddělení, Oddělení následné péče a na Spinální jednotce a 3 dobrovolníci v Turnově. Dobrovolníci obdrželi od nemocnice drobné dárky a následně neformálně diskutovali s vedoucím dobrovolnického centra Dobromysl Ing. Tomášem Hendrychem a Mgr. Marií Fryaufovou, ředitelkou ošetřovatelské péče KNL. V Turnově se k poděkování přidali: primář ONP MUDr. Daniel Pospíšil, vrchní sestra ONP Kateřina Bulířová, odborná pracovnice ONP PaedDr. Ivana Vacardová a hlavní sestra nemocnice Turnov Mgr. Eva Krejčí.

Jeden z dobrovolníků také bude nominován na Cenu Křesadlo (http://hest.cz/cz/co-delame/cena-kresadlo). Za loňský rok ji získala Katka Vítková, která předčítá dětem a pacientům Spinální jednotky.

Setkání v Liberci

Setkání v Turnově