POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V pátek 17. 12. 2018 byla v Liberci slavnostně uvedena do provozu nová angiolinka pro Centrum zobrazovacích metod.

Původní angiografická linka byla v provozu od roku 2008 a KNL na ní jako jediné pracoviště v Libereckém kraji zajišťovala každodenní 24 hodinovou dostupnost péče v plném rozsahu. Linka již tedy byla morálně i technicky zastaralá. Nová angiografická linka je od výrobce GE Healthcare a proti původní lince disponuje řadou nových a modernějších funkcionalit, především se snížila radiační zátěž pacientů i obsluhy. Systém disponuje nejmodernějšími technologiemi tzv. real-time navigace na základě 3D obrazů déle se zpřesnil a zkvalitnil celý intervenční proces. Pořizovací hodnota celého systému, dalšího příslušenství a stavebních úprav je necelých 16 mil. Kč. Pořízení celého systému vyjma stavebních úprav je hrazeno příspěvkem Krajského úřadu Libereckého kraje (15,4 mil.).