ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

V pátek 17. 12. 2018 byla v Liberci slavnostně uvedena do provozu nová angiolinka pro Centrum zobrazovacích metod.

Původní angiografická linka byla v provozu od roku 2008 a KNL na ní jako jediné pracoviště v Libereckém kraji zajišťovala každodenní 24 hodinovou dostupnost péče v plném rozsahu. Linka již tedy byla morálně i technicky zastaralá. Nová angiografická linka je od výrobce GE Healthcare a proti původní lince disponuje řadou nových a modernějších funkcionalit, především se snížila radiační zátěž pacientů i obsluhy. Systém disponuje nejmodernějšími technologiemi tzv. real-time navigace na základě 3D obrazů déle se zpřesnil a zkvalitnil celý intervenční proces. Pořizovací hodnota celého systému, dalšího příslušenství a stavebních úprav je necelých 16 mil. Kč. Pořízení celého systému vyjma stavebních úprav je hrazeno příspěvkem Krajského úřadu Libereckého kraje (15,4 mil.).