POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Na tuhle návštěvu jsme se dlouho připravovali. Jsme rádi, že Adam Vojtěch k nám do nemocnice v pátek 25. 9. nakonec dorazil, i když už ne jako ministr zdravotnictví, ale jako poslanec Parlamentu ČR. Diskutovali jsme s ním o projektu Centra urgentní medicíny a navštívil také naši Spinální jednotku. Jeho pozornosti neunikli ani naši psí terapeuti 😉.
Za přípravu akce děkujeme poslankyni parlamentu paní Janě Pastuchové.