Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Na tuhle návštěvu jsme se dlouho připravovali. Jsme rádi, že Adam Vojtěch k nám do nemocnice v pátek 25. 9. nakonec dorazil, i když už ne jako ministr zdravotnictví, ale jako poslanec Parlamentu ČR. Diskutovali jsme s ním o projektu Centra urgentní medicíny a navštívil také naši Spinální jednotku. Jeho pozornosti neunikli ani naši psí terapeuti 😉.
Za přípravu akce děkujeme poslankyni parlamentu paní Janě Pastuchové.