ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
Na tuhle návštěvu jsme se dlouho připravovali. Jsme rádi, že Adam Vojtěch k nám do nemocnice v pátek 25. 9. nakonec dorazil, i když už ne jako ministr zdravotnictví, ale jako poslanec Parlamentu ČR. Diskutovali jsme s ním o projektu Centra urgentní medicíny a navštívil také naši Spinální jednotku. Jeho pozornosti neunikli ani naši psí terapeuti 😉.
Za přípravu akce děkujeme poslankyni parlamentu paní Janě Pastuchové.