Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V pondělní večer 21. 9. 2020 se v PKO v Lidových sadech uskutečnila naše každoroční akce, konaná (za normálních okolností) u příležitosti Mezinárodního dne sester. Letos byla nuceně přesunuta z jara na podzim. Při příležitosti dvousetletého výročí narození Florence Nightingale zde bylo večer oceněno 24 sester, které v Krajské nemocnici Liberec působí již 40 a více let. Květiny a poděkování jim předával generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. a také ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová, která shodou okolností sama v KNL působí již krásných 41 let.
Jako poděkování pak bylo pro všechny zúčastněné sestry, ošetřovatelský personál, vedení nemocnice a zástupce akcionářů připraveno představení divadla Járy Cimrmana s názvem Švestka.