POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
V pondělní večer 21. 9. 2020 se v PKO v Lidových sadech uskutečnila naše každoroční akce, konaná (za normálních okolností) u příležitosti Mezinárodního dne sester. Letos byla nuceně přesunuta z jara na podzim. Při příležitosti dvousetletého výročí narození Florence Nightingale zde bylo večer oceněno 24 sester, které v Krajské nemocnici Liberec působí již 40 a více let. Květiny a poděkování jim předával generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. a také ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová, která shodou okolností sama v KNL působí již krásných 41 let.
Jako poděkování pak bylo pro všechny zúčastněné sestry, ošetřovatelský personál, vedení nemocnice a zástupce akcionářů připraveno představení divadla Járy Cimrmana s názvem Švestka.