Pravidla pro návštěvy v KNL,a.s.

Vážené návštěvy našich pacientů v Krajské nemocnici Liberec. V rámci bezpečí a kvality poskytované péče našim pacientům prosíme o respektování doporučených pravidel při návštěvě pacienta v KNL,a.s.

V pondělní večer 21. 9. 2020 se v PKO v Lidových sadech uskutečnila naše každoroční akce, konaná (za normálních okolností) u příležitosti Mezinárodního dne sester. Letos byla nuceně přesunuta z jara na podzim. Při příležitosti dvousetletého výročí narození Florence Nightingale zde bylo večer oceněno 24 sester, které v Krajské nemocnici Liberec působí již 40 a více let. Květiny a poděkování jim předával generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. a také ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová, která shodou okolností sama v KNL působí již krásných 41 let.
Jako poděkování pak bylo pro všechny zúčastněné sestry, ošetřovatelský personál, vedení nemocnice a zástupce akcionářů připraveno představení divadla Járy Cimrmana s názvem Švestka.