ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.
V pondělní večer 21. 9. 2020 se v PKO v Lidových sadech uskutečnila naše každoroční akce, konaná (za normálních okolností) u příležitosti Mezinárodního dne sester. Letos byla nuceně přesunuta z jara na podzim. Při příležitosti dvousetletého výročí narození Florence Nightingale zde bylo večer oceněno 24 sester, které v Krajské nemocnici Liberec působí již 40 a více let. Květiny a poděkování jim předával generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. a také ředitelka ošetřovatelské péče Mgr. Marie Fryaufová, která shodou okolností sama v KNL působí již krásných 41 let.
Jako poděkování pak bylo pro všechny zúčastněné sestry, ošetřovatelský personál, vedení nemocnice a zástupce akcionářů připraveno představení divadla Járy Cimrmana s názvem Švestka.