POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve včerejších odpoledních hodinách navštívili členové libereckého hokejového týmu BÍLÍ TYGŘI naši lůžkovou stanici a JIP na dětském oddělení. Spolu s trenérem Patrikem Augustou přinesli dětem batůžky plné dárků. Děti jim předaly vlastnoručně namalované obrázky a vesele s nimi diskutovaly. Smích se nesl celým oddělením. Moc jim děkujeme za zájem nás potěšit, za úsměvy na tvářích našich malých nemocných kamarádíčků a za zpříjemnění našeho pracovního dne.

Kolektiv dětského oddělení KNL