Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Ve včerejších odpoledních hodinách navštívili členové libereckého hokejového týmu BÍLÍ TYGŘI naši lůžkovou stanici a JIP na dětském oddělení. Spolu s trenérem Patrikem Augustou přinesli dětem batůžky plné dárků. Děti jim předaly vlastnoručně namalované obrázky a vesele s nimi diskutovaly. Smích se nesl celým oddělením. Moc jim děkujeme za zájem nás potěšit, za úsměvy na tvářích našich malých nemocných kamarádíčků a za zpříjemnění našeho pracovního dne.

Kolektiv dětského oddělení KNL