ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Ve včerejších odpoledních hodinách navštívili členové libereckého hokejového týmu BÍLÍ TYGŘI naši lůžkovou stanici a JIP na dětském oddělení. Spolu s trenérem Patrikem Augustou přinesli dětem batůžky plné dárků. Děti jim předaly vlastnoručně namalované obrázky a vesele s nimi diskutovaly. Smích se nesl celým oddělením. Moc jim děkujeme za zájem nás potěšit, za úsměvy na tvářích našich malých nemocných kamarádíčků a za zpříjemnění našeho pracovního dne.

Kolektiv dětského oddělení KNL