POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
V jídelně Krajské nemocnice Liberec a také v nemocnici Turnov se v podvečer 5. 12. konala Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců KNL. Vtipné a neobvyklé básničky z úst malých odvážlivců poslouchal Mikuláš se svojí družinou.
Slibem, že budou příští rok málo zlobit, si děti vyčarovaly kouzelníka Magic Rajdla. Jeho pestrý a napínavý program sledovalo malé i velké publikum s velkým zájmem. V nemocnici Turnov provázelo mikulášským programem loutkové divadlo Čmukaři. Balíček s překvapením čekal na závěr pro každého malého andílka (čertíka:-))