Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V jídelně Krajské nemocnice Liberec a také v nemocnici Turnov se v podvečer 5. 12. konala Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců KNL. Vtipné a neobvyklé básničky z úst malých odvážlivců poslouchal Mikuláš se svojí družinou.
Slibem, že budou příští rok málo zlobit, si děti vyčarovaly kouzelníka Magic Rajdla. Jeho pestrý a napínavý program sledovalo malé i velké publikum s velkým zájmem. V nemocnici Turnov provázelo mikulášským programem loutkové divadlo Čmukaři. Balíček s překvapením čekal na závěr pro každého malého andílka (čertíka:-))