Na základě jednání Krajské epidemiologické komise Libereckého kraje jsou od 15. 8. 2020 opět POVOLENY NÁVŠTĚVY ve všech nemocnicích KNL, a. s. – v Liberci, Turnově i ve Frýdlantě. Nadále platí povinné nošení roušek v nemocnicích a důkladná dezinfekce rukou.

V jídelně Krajské nemocnice Liberec a také v nemocnici Turnov se v podvečer 5. 12. konala Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců KNL. Vtipné a neobvyklé básničky z úst malých odvážlivců poslouchal Mikuláš se svojí družinou.
Slibem, že budou příští rok málo zlobit, si děti vyčarovaly kouzelníka Magic Rajdla. Jeho pestrý a napínavý program sledovalo malé i velké publikum s velkým zájmem. V nemocnici Turnov provázelo mikulášským programem loutkové divadlo Čmukaři. Balíček s překvapením čekal na závěr pro každého malého andílka (čertíka:-))