Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Ve čtvrtek a v pátek minulého týdne se konala dvoudenní Konference anesteziologie a intenzivní péče na počest 40. výročí založení lůžkové stanice ARO v Liberci. Byla věnována památce zakladatele anesteziologicko-resuscitačního oddělení v Liberci, primáři MUDr. Jiřímu Brabcovi. V prostorách Technické univerzity v Liberci se sešli nejen současní, ale i bývalí zaměstnanci KNL, a.s. a hosté, a zavzpomínalo se i na kolegy, které již nejsou mezi námi. Přednášky byly vedeny ve dvou liniích – pro lékařskou i nelékařskou sekci.