POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve čtvrtek a v pátek minulého týdne se konala dvoudenní Konference anesteziologie a intenzivní péče na počest 40. výročí založení lůžkové stanice ARO v Liberci. Byla věnována památce zakladatele anesteziologicko-resuscitačního oddělení v Liberci, primáři MUDr. Jiřímu Brabcovi. V prostorách Technické univerzity v Liberci se sešli nejen současní, ale i bývalí zaměstnanci KNL, a.s. a hosté, a zavzpomínalo se i na kolegy, které již nejsou mezi námi. Přednášky byly vedeny ve dvou liniích – pro lékařskou i nelékařskou sekci.