POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Ve čtvrtek a v pátek minulého týdne se konala dvoudenní Konference anesteziologie a intenzivní péče na počest 40. výročí založení lůžkové stanice ARO v Liberci. Byla věnována památce zakladatele anesteziologicko-resuscitačního oddělení v Liberci, primáři MUDr. Jiřímu Brabcovi. V prostorách Technické univerzity v Liberci se sešli nejen současní, ale i bývalí zaměstnanci KNL, a.s. a hosté, a zavzpomínalo se i na kolegy, které již nejsou mezi námi. Přednášky byly vedeny ve dvou liniích – pro lékařskou i nelékařskou sekci.