ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Včera po celý den probíhala již desátá Liberecká konference nelékařských profesí, a to za hojné účasti – již 250! zaměstnanců KNL. Tématem konference byla Etiketa jako úspěšný nástroj komunikace. Zároveň proběhlo vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší publikaci za rok 2017, kterou organizuje Vědecká rada nelékařů KNL. 3. místo získala Zuzana Gajdová z COS Gynekologie, 2. místo patří Mgr. Haně Šimonové z oddělení ARO a 1. místo Mgr. Aleně Kyrianové z TOC.

Odpolední čtyřhodinový blok patřil proslulému PhDr. Ladislavu Špačkovi a jeho opravdu vtipnému a originálnímu podání zásad a doporučení v různých oblastech etikety.

V prostorech přednáškového sálu si přítomní mohli prohlédnout výstavu obrázků dětí ze základních škol, které budou sloužit k výzdobě nemocnice. Také si mohli zakoupit drobné výrobky pacientů psychiatrického oddělení KNL.