Nemocnice Turnov
485 311 111 Informační linka

Včera po celý den probíhala již desátá Liberecká konference nelékařských profesí, a to za hojné účasti – již 250! zaměstnanců KNL. Tématem konference byla Etiketa jako úspěšný nástroj komunikace. Zároveň proběhlo vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší publikaci za rok 2017, kterou organizuje Vědecká rada nelékařů KNL. 3. místo získala Zuzana Gajdová z COS Gynekologie, 2. místo patří Mgr. Haně Šimonové z oddělení ARO a 1. místo Mgr. Aleně Kyrianové z TOC.

Odpolední čtyřhodinový blok patřil proslulému PhDr. Ladislavu Špačkovi a jeho opravdu vtipnému a originálnímu podání zásad a doporučení v různých oblastech etikety.

V prostorech přednáškového sálu si přítomní mohli prohlédnout výstavu obrázků dětí ze základních škol, které budou sloužit k výzdobě nemocnice. Také si mohli zakoupit drobné výrobky pacientů psychiatrického oddělení KNL.