Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

12. květen je oslavován na celém světě jako Mezinárodní den sester. Je to při příležitosti výročí narození Florence Nightingalové, zakladatelce moderního ošetřovatelství.

A právě při této příležitosti se včera sešli v Šaldově divadle na divadelním představení Moliérovy Školy žen zdravotní sestry, ošetřovatelky a ostatní zdravotnický nelékařský personál KNL z Liberce i z Turnova (a to nejen ženského pohlaví :).

Slavnostního přivítání a poděkování za jejich obětavou a náročnou práci se ujal dlouholetý člen činohry divadla F. X. Šaldy Martin Polách, generální ředitel KNL, a.s. MUDr. Richard Lukáš PhD., a primátor města Liberce Tibor Batthyány. Zároveň proběhlo odměnění sedmi z devíti dam (dvě dámy se ze zdravotních důvodů omluvily) za jejich čtyřicetiletou práci v Krajské nemocnici Liberec.