ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

12. květen je oslavován na celém světě jako Mezinárodní den sester. Je to při příležitosti výročí narození Florence Nightingalové, zakladatelce moderního ošetřovatelství.

A právě při této příležitosti se včera sešli v Šaldově divadle na divadelním představení Moliérovy Školy žen zdravotní sestry, ošetřovatelky a ostatní zdravotnický nelékařský personál KNL z Liberce i z Turnova (a to nejen ženského pohlaví :).

Slavnostního přivítání a poděkování za jejich obětavou a náročnou práci se ujal dlouholetý člen činohry divadla F. X. Šaldy Martin Polách, generální ředitel KNL, a.s. MUDr. Richard Lukáš PhD., a primátor města Liberce Tibor Batthyány. Zároveň proběhlo odměnění sedmi z devíti dam (dvě dámy se ze zdravotních důvodů omluvily) za jejich čtyřicetiletou práci v Krajské nemocnici Liberec.