Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 48 hodin
  • doloží, že v době ne delší než  180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění covid-19
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Téma: „Funkční poruchy pohybového aparátu pohledem vybraných metodik“
Dobrý den,
srdečně Vás zveme na již XII. celostátní konferenci fyzioterapeutické a ergoterapeutické sekce POUZP a KNL, a.s., tentokrát na téma: Funkční poruchy pohybového aparátu pohledem vybraných metodik, která se koná 8.11.2018 v přednáškovém sále Krajské nemocnice Liberec a.s., knihovna, pavilon P.
Program konference bude zveřejněn během letních prázdnin.
Konferenční poplatek:
(uhraďte na č. účtu: 27-0511 250 247/0100, v. symbol 12, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a pracoviště)
350 Kč pro členy POUZP a studenty
650 Kč ostatní do 20.10.2018
750 Kč po 20.10.2018 a na místě (při platbě na místě Vám odpadá nárok na oběd)
zaměstnanci nemocnice bez poplatku, bez nároku na oběd
Registrace byla ukončena.
Informace na jana.plestilova@nemlib.cz