POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Traumacentrum Krajské nemocnice Liberec, a.s. ve spolupráci s Technickou univerzitou Liberec a B. Braun Medical pořádá ve dnech 31.5.2018 – 1.6.2018

IX. Liberecké dny úrazové chirurgie.

Všichni zaměstnanci KNL mají vstup na odbornou část zdarma (nutno s sebou mít zaměstnanecký průkaz).

Případní zájemci se mohou nahlásit MUDr. Křivohlávkovi na mail: krim@nemlib.cz

Těšíme se na Vás!

Program sesterské i lékařské části naleznete v přiložených souborech.

LÉKAŘI

SESTRY