Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé a kamarádi,

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy pravděpodobně stále nebudou povoleny hromadné akce, jsme nuceni „Národní traumatologický kongres ČSÚCH a X. Liberecké dny úrazové chirurgie“, naplánované na 18.–19. června 2020 zrušit.

Děkujeme všem, kteří jste projevili zájem se této akce zúčastnit a doufáme, že po zklidnění zdravotní situace budeme schopni naplánovat konání kongresu v náhradním termínu. Například v následujícím roce.

Přejeme hodně zdraví a síly v této době.
Za organizační team Martin Křivohlávek a Jaroslav Šrám

narodni kongres 2020