POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé a kamarádi,

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy pravděpodobně stále nebudou povoleny hromadné akce, jsme nuceni „Národní traumatologický kongres ČSÚCH a X. Liberecké dny úrazové chirurgie“, naplánované na 18.–19. června 2020 zrušit.

Děkujeme všem, kteří jste projevili zájem se této akce zúčastnit a doufáme, že po zklidnění zdravotní situace budeme schopni naplánovat konání kongresu v náhradním termínu. Například v následujícím roce.

Přejeme hodně zdraví a síly v této době.
Za organizační team Martin Křivohlávek a Jaroslav Šrám

narodni kongres 2020