Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé a kamarádi,

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy pravděpodobně stále nebudou povoleny hromadné akce, jsme nuceni „Národní traumatologický kongres ČSÚCH a X. Liberecké dny úrazové chirurgie“, naplánované na 18.–19. června 2020 zrušit.

Děkujeme všem, kteří jste projevili zájem se této akce zúčastnit a doufáme, že po zklidnění zdravotní situace budeme schopni naplánovat konání kongresu v náhradním termínu. Například v následujícím roce.

Přejeme hodně zdraví a síly v této době.
Za organizační team Martin Křivohlávek a Jaroslav Šrám

narodni kongres 2020