Vzhledem k aktuální situaci a nutnosti realizace opatření k zabránění šíření infekce COVID-19 platí v celé KNL, a.s. dočasný ZÁKAZ NÁVŠTĚV na všech odděleních v Liberci, Turnově i ve Frýdlantu.

Krajská nemocnice Liberec, a.s., TUL – Fakulta zdravotnických studií a Česká společnost pro úrazovou chirurgii Vás srdečně zvou na:

Národní kongres ČSÚCH 2020 a 10. Liberecké dny úrazové chirurgie
18. – 19. 6. 2020

Přednášky: TUL Liberec, budova G
Společenský večer: Hotel Ještěd (18. 6. 2020)

TÉMATA KONGRESU

Lékařská sekce:
– Dutinová poranění
– Nitrodřeňové hřebování – současný stav, tipy a triky, úskalí a komplikace
– Záchovné a rekonstrukční výkony v úrazové chirurgii – ASK, náhrady, osteotomie
– Inovace a výzkum v úrazové chirurgii
– Vária
Ošetřovatelská sekce:
– Ošetřování pacienta s úrazem

Programový výbor: MUDr. Edelmann Karel, Ph.D. – Traumacentrum Krajská nemocnice Ústí nad Labem / MUDr. Křivohlávek Martin, Ph.D. – Traumacentrum Krajská nemocnice Liberec / MUDr. Obruba Petr, PhD. – Traumacentrum Krajská nemocnice Ústí nad Labem / MUDr. Šrám Jaroslav, Ph.D – Traumacentrum Krajská nemocnice Liberec

TERMÍNY PŘIHLÁŠEK: Aktivní účast do 31. 4. 2020 / Pasivní účast do 31. 5. 2020 / Firemní účast do 31. 5. 2020

CENA ZA ÚČAST: Lékařská sekce 1 600 Kč za oba dny, 1 000 Kč za jeden den / Ošetřovatelská sekce 600 Kč.
Ceny platí při registraci do 31. 5. 2020. Cena za společenský večer v Hotelu Ještěd: 600 Kč (zahrnuje dopravu lanovkou)
Ubytování: možnost ubytování v Liberci za zvýhodněné ceny.

Pro přihlášení na kongres se registrujte ZDE

pozvanka