ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Vážené kolegyně, kolegové, přátelé a kamarádi,

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy pravděpodobně stále nebudou povoleny hromadné akce, jsme nuceni „Národní traumatologický kongres ČSÚCH a X. Liberecké dny úrazové chirurgie“, naplánované na 18.–19. června 2020 zrušit.

Děkujeme všem, kteří jste projevili zájem se této akce zúčastnit a doufáme, že po zklidnění zdravotní situace budeme schopni naplánovat konání kongresu v náhradním termínu. Například v následujícím roce.

Přejeme hodně zdraví a síly v této době.
Za organizační team Martin Křivohlávek a Jaroslav Šrám

narodni kongres 2020