POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Celkový pololetní zisk činil 30 milionů Kč. A to přesto, že největší nemocnice Libereckého kraje vyplatila mimořádné odměny vedoucím zaměstnancům všech oddělení jako podíl na pozitivním hospodaření nemocnice za rok 2017 ve výši 10 milionů Kč.

Tisková zpráva ke stažení