Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek: 
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní
  • prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID​-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní,
  • děti do věku 12-ti let pouze se svolením ošetřujícího lékaře
  •  návštěva  2 osob je povolena max. na dobu 30 minut.

Po dobu návštěvy musí osoba použít ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) s filtrační účinností alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Děti 2-15 let mohou použít i jiný ochranný prostředek dýchacích cest, děti do 2 let nemusí mít ochranný prostředek žádný.

 

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Skupinové cvičení na míčích

Cvičení je zaměřené na správné držení těla, protažení i posílení všech svalových skupin. Osvojíte si zásady správného dýchání a aktivaci hlubokého stabilizačního systému (hlava-břicho-pánevní dno).

Ke cvičení využíváme velké i malé míče (fitbally i overbally). Nestabilita míče vytváří dobré podmínky pro trénink hlubokých svalů, mozku a dobré  nálady.

Cvičení probíhá ve skupině, max. 10 účastníků. Vždy máte možnost své potřeby individuálně zkonzultovat s fyzioterapeutkou.

Termín: čtvrtek od 16-17h , 17-18h

Místo: zasedací místnost, 4. patro Pavilonu Péče o matku a dítě

Cena:

1 lekce/ 85,- Kč

pernamentka 10 lekcí / 800,-Kč

Rezervace – Horáková Jana – fyzioterapeutka – DO ODVOLÁNÍ SE TOTO CVIČENÍ NEKONÁ

tel.: 776 593 199

email: Jana.cucik@seznam.cz