Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek: 
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Zlepšení zdravotní péče v regionu prostřednictvím modernizace přístrojového vybavení na urologickém oddělení

Zlepšení zdravotní péče v regionu prostřednictvím modernizace přístrojového vybavení na urologickém oddělení

reg. číslo CZ.1.12/2.2.00/09.00466

Aktuální stav realizace projektu:

1.9.2009  Zahájení realizace projektu
21.10.2009  Tisková konference
31.10.2009  Předpokládaný termín ukončení projektu

Urologický sál

Urologický operační sál je vybaven zcela novými přístroji pro endoskopické operování, mj. endourologická věž, operační stůl, operační světlo se zabudovanou kamerou, diagnostický ultrazvuk a speciální instrumentárium jako jsou cystoskopy, resektoskopy atd. Najdeme zde i unikátní multifunkční systém, který umožňuje centralizované ovládání funkcí všech přístrojů, včetně ovládání světel a žaluzií. Systém též zajišťuje rychlé zpracování záznamu vyšetření či zákroku pro účely výuky, prezentace či školení a zároveň zajišťuje propojení do nemocničního informačního systému.