ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Modernizace operačních sálů Panochovy nemocnice Turnov s.r.o.

Název projektu: Modernizace operačních sálů Panochovy nemocnice Turnov s.r.o.

Registrační číslo projektu: CZ.1.13/2.2.00/09.00523

Zahájení projektu :     07/2009

Ukončení  projektu :   11/2009

Díky dotacím z Evropské unie byly zmodernizovány operační sály a  vybaveny  operační sály moderní zdravotnickou technikou. Byl vybudován vstupní filtr pro vstup na operační sál, včetně rekonstrukce prostorů sálu. Nová vzduchotechnika v septickém traktu přispívající sterilním vlastnostem nemocnice. Zároveň byly zakoupeny operační stoly, operační lampy, endoskopická věž, elektrokoagulace, defibrilátory, stropní stativy a RTG C-rameno. Modernizovaná nemocnice nyní splňuje náročné požadavky na kvalitní pracoviště pro operační zákroky.

Celková poskytnutá dotace činila 23 535 355,18 Kč.

Finanční prostředky byly poskytnuty z regionálního operačního programu Severovýchod, 9. výzvy, prioritní osy 2, rozvoj městských a venkovských oblastí, více na www.rada-severovychod.cz