Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Modernizace a obnova přístrojového vybavení Centra komplexní onkologické péče KN Liberec

Modernizace a obnova přístrojového vybavení Centra komplexní onkologické péče KN Liberec

 

reg. číslo CZ.1.06/3.2.01/01.00062

Aktuální stav realizace projektu:

1.3.2009 Zahájení projektu
16.9.2009 Tisková konference
4.11.2009 Závěrečná tisková konference
30.11.2009 Ukončení projektu

Základní popis projektu:

V rámci onko-programu zaznamená modernizaci oddělení radiační onkologie, kde bude u lineárních urychlovačů zaveden výkonnější ovládací program.

Oddělení radiodiagnostiky bude mít novou magnetickou rezonanci s magnetickým polem o síle 1,5 Tesla. Oproti té staré bude disponovat silnějším polem, což znamená, že specialisté budou více a lépe vidět u vyšetřovaných pacientů např. břišní dutinu, hrudník či celý cévní systém.

Do onko-programu je zahrnuto i technické vybavení na plicním oddělení, které bude vybaveno speciálním endobronchiálním ultrazvukem sloužícím k diagnostice nádorů plic.