ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Zlepšení zdravotní péče v regionu prostřednictvím modernizace přístrojového vybavení na GAS a DIL oddělení

reg. číslo CZ.1.12/2.2.00/09.00468

Aktuální stav realizace projektu:

1.9.2009  Zahájení realizace projektu
21.10.2009  Tisková konference
31.10.2009  Předpokládaný termín ukončení projektu

Dialýza

V rámci obměny přístrojů pro nefrologicko-dialyzační centrum bylo pořízeno 20 ks nových moderních dialyzačních přístrojů, vč. modulů pro měření průtoku krve cévním systémem a monitorů pro měření intravaskulárního objemu. Pro větší komfort pacientů byla dokoupena i dvě dialyzační křesla a celkem 8 nových polohovatelných lůžek.

Endoskopie

Pro potřeby gastroenterologického oddělení byly pořízeny dvě kompletně vybavené sestavy pro endoskopická vyšetření s možností zobrazení v nejvyšší kvalitě, včetně nového videoenteroskopu, videogastroskopu a videokolonoskopu.