POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Zlepšení zdravotní péče v regionu prostřednictvím modernizace přístrojového vybavení na GAS a DIL oddělení

reg. číslo CZ.1.12/2.2.00/09.00468

Aktuální stav realizace projektu:

1.9.2009  Zahájení realizace projektu
21.10.2009  Tisková konference
31.10.2009  Předpokládaný termín ukončení projektu

Dialýza

V rámci obměny přístrojů pro nefrologicko-dialyzační centrum bylo pořízeno 20 ks nových moderních dialyzačních přístrojů, vč. modulů pro měření průtoku krve cévním systémem a monitorů pro měření intravaskulárního objemu. Pro větší komfort pacientů byla dokoupena i dvě dialyzační křesla a celkem 8 nových polohovatelných lůžek.

Endoskopie

Pro potřeby gastroenterologického oddělení byly pořízeny dvě kompletně vybavené sestavy pro endoskopická vyšetření s možností zobrazení v nejvyšší kvalitě, včetně nového videoenteroskopu, videogastroskopu a videokolonoskopu.