Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

M. Parkinson a extrapyramidová onemocnění

Extrapyramidová onemocnění zahrnují idiopatickou Parkinsonovu chorobu a dále sekundární Parkinsonské syndromy široké škály příčin. Pacientům se věnujeme v poradně, která funguje od roku 2002, a která řeší také pacienty s esenciálním tremorem, morbus Wilson a další poruchy hybnosti  (dystonie, chorea, myoklonus). Úzce spolupracujeme s Expy centrem Všeobecné fakultní nemocnice  v Praze.

Do poradny je možno se objednat po telefonické či osobní domluvě s lékařem. Je nutné doporučení od obvodního lékaře či jiného ambulantního specialisty, jasná definice potíží pacienta a kompletní dokumentace. Je možno poslat i pacienta ke konzultačnímu vyšetření při diagnostických rozpacích.