POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Spravujeme klinický informační systém zdravotní dokumentace, informační systém pro laboratoře spravující výsledky vyšetření, obrazový informační systém ukládající snímky, telefonní systém VoIP a mnoho dalších, dílčích IT systémů, které výrazně zrychlují práci všech, kdo se starají o pacienty. Spravujeme také samotné přístroje, na kterých systémy běží – od serverových řešení přes infrastrukturu počítačové sítě až po běžné počítače na stolech lékařů a sestřiček.

E-mail vt@nemlib.cz
Helpdesk +420 485 314 444