POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Spravujeme klinický informační systém zdravotní dokumentace, informační systém pro laboratoře spravující výsledky vyšetření, obrazový informační systém ukládající snímky, telefonní systém VoIP a mnoho dalších, dílčích IT systémů, které výrazně zrychlují práci všech, kdo se starají o pacienty. Spravujeme také samotné přístroje, na kterých systémy běží – od serverových řešení přes infrastrukturu počítačové sítě až po běžné počítače na stolech lékařů a sestřiček.

E-mail vt@nemlib.cz
Helpdesk +420 485 314 444