Pravidla pro návštěvy pacientů

Vážené návštěvy pacientů v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. Z důvodu nárůstu incidence akutních respiračních infekcí v Libereckém kraji vás prosíme o respektování níže doporučených pravidel návštěv:

Spravujeme klinický informační systém zdravotní dokumentace, informační systém pro laboratoře spravující výsledky vyšetření, obrazový informační systém ukládající snímky, telefonní systém VoIP a mnoho dalších, dílčích IT systémů, které výrazně zrychlují práci všech, kdo se starají o pacienty. Spravujeme také samotné přístroje, na kterých systémy běží – od serverových řešení přes infrastrukturu počítačové sítě až po běžné počítače na stolech lékařů a sestřiček.

E-mail vt@nemlib.cz
Helpdesk +420 485 314 444