22. 6. – KNL s okamžitou platností ZAKAZUJE návštěvy ve všech svých nemocnicích (Liberec, Turnov, Frýdlant) kvůli vzniku nového ohniska COVID-19 na Liberecku. Otec u porodu může být poté, co projde triáží na oddělení (bude mu změřena teplota a vyplní dotazník). Děkujeme Vám za pochopení.

Spravujeme klinický informační systém zdravotní dokumentace, informační systém pro laboratoře spravující výsledky vyšetření, obrazový informační systém ukládající snímky, telefonní systém VoIP a mnoho dalších, dílčích IT systémů, které výrazně zrychlují práci všech, kdo se starají o pacienty. Spravujeme také samotné přístroje, na kterých systémy běží – od serverových řešení přes infrastrukturu počítačové sítě až po běžné počítače na stolech lékařů a sestřiček.

E-mail vt@nemlib.cz
Helpdesk +420 485 314 444