Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek:
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Spravujeme klinický informační systém zdravotní dokumentace, informační systém pro laboratoře spravující výsledky vyšetření, obrazový informační systém ukládající snímky, telefonní systém VoIP a mnoho dalších, dílčích IT systémů, které výrazně zrychlují práci všech, kdo se starají o pacienty. Spravujeme také samotné přístroje, na kterých systémy běží – od serverových řešení přes infrastrukturu počítačové sítě až po běžné počítače na stolech lékařů a sestřiček.

E-mail vt@nemlib.cz
Helpdesk +420 485 314 444