POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

V úterý 2. 3. 2021 zahájilo provoz nové očkovací místo proti Covid-19 v nemocnici Turnov. Očkuje se v 1. patře budovy TA naproti interní ambulanci, vždy od úterý do pátku a to vakcínou Pfizer.

Provozní doba:

Do 19. 3.  Út–Pá   12.00–14.00
Od 23. 3.  Út–Pá   12.00–16.00

• Před očkováním je nutná registrace na registrace.mzcr.cz nebo na bezplatných tel. infolinkách: 1221 nebo 800 880 066 (volejte Po–Pá 8–16 h)
  • Nezapomeňte si s sebou vzít platný doklad totožnosti a kartičku pojištěnce.
  • Dostavte se – prosíme – co nejkratší dobu před termínem očkování, před termínem očkování, zabráníte tím srocování lidí (pokud jste ještě neobdrželi termín očkování, do očkovacího místa – prosíme – nechoďte!)
  • Prosíme o dodržování bezpečných odstupů a nošení roušek či respirátorů.
  • Přicházejte pouze s nejnutnějším doprovodem (s očkovaným se může dostavit max. 1 osoba).

Zde Vám přinášíme přehledný návod, jak projít registračním procesem pro očkování na Covid-19. Další informace se dozvíte na centrální telefonní lince 1221 nebo informační lince Libereckého kraje 800 880 066 (volejte Po–Pá 8–16 h).
Průvodce Registrací A Rezervací Na Očkování Proti COVID