Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Nutriční poradna Turnov

Nutriční poradna poskytuje ambulantní péči pro pacienty, jejichž zdravotní stav vyžaduje úpravu stravovacích návyků. Dietologickou podporu mohou využít pacienti trpící metabolickým syndromem, obezitou, dyslipidemií , hyperurikémií, diabetem, chronickými střevními onemocněními, celiakií, potravinovými intolerancemi, podvýživou a dalšími potížemi spojenými s výživou.

Poradna též poskytuje nutriční péči pro pacienty, kteří podstoupili nebo teprve plánují podstoupit chirurgickou léčbu obezity.

Pomocí profesionální váhy Tanita SC-240 provádíme tělesnou analýzu, zhodnotíme naměřené údaje

a s ohledem na zdravotní anamnézu sestavíme individuální stravovací režim.  Každý pacient je následně poučen o vhodném jídelníčku a má možnost dlouhodobé péče a sledování pokroku v podobě kontrol v pravidelných intervalech.

Do nutriční poradny se lze objednat na základě platného doporučení od lékaře (K-žádanka) po osobní nebo telefonické domluvě.  Doporučení nesmí být starší než 3 měsíce.

Nutriční poradnu najdete v hlavní budově v  1. suterénu, úplně na konci chodby ambulantní rehabilitace vpravo.

Kontakty a ordinační hodiny

Kontakt

Objednání: Po - Čt od 9:00 – do 15:00
Tel.: +420 481 446 145
Mobilní tel.: +420 777 481 842
Pavla Kalousková, DiS. pavla.kalouskova@nemlib.cz
Bc. Martina Černá martina.cerna@nemlib.cz
Michaela Hejlová, DiS. michaela.hejlova@nemlib.cz
Budova TD
Podlaží P
Součásti pracoviště

Součásti oddělení

Ambulance

Ordinační doba (pouze na objednání)
Mimo ordinační dobu nás zastihnete jen na mobilním telefonu, pracujeme na odděleních nemocnice u hospitalizovaných pacientů.
Ordinační doba (pouze na objednání) Mimo ordinační dobu nás zastihnete jen na mobilním telefonu, pracujeme na odděleních nemocnice u hospitalizovaných pacientů. Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
8:00 - 12:00
11:00 - 15:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
O nás
Časté dotazy