Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

Návštěvy pacientů v nemocnicích KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant) jsou možné, pokud návštěva splní jednu z následujících podmínek: 
  • doloží negativní RT-PCR test starý maximálně 7 dní, nebo POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin
  • doloží, že v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy prodělala onemocnění COVID-19
  • byla očkována proti onemocnění COVID-19 a uplynulo od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu
    podle souhrnných údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní

Návštěva musí mít po celou dobu nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), u dětí od 3 do 15  let věku postačí chirurgická rouška.

Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Gynekologie Turnov

  • Široké využití miniinvazivních výkonů
  • Plné přístrojové vybavení
  • Spolupráce s centry asistované reprodukce a pražskými klinikami
Kontakty a ordinační hodiny

Kontakt

Tel: +420 481 446 520
Návštěvní hodiny: 12:00 – 19:00

 

Součásti pracoviště

Součásti oddělení

Ambulance

Ambulance, výdej receptů
Ambulance, výdej receptů úterý 8:00 – 14:00 +420 481 446 541 MUDr. Kateřina Lebedová
O nás

O nás

Zajišťujeme více než 95 % spektra preventivní, diagnostické a konzervativní i operační léčebné péče o ženu. Upřednostňujeme minimálně invazivní operace, tedy především laparoskopický přístup do dutiny břišní nebo hysteroskopie. Ve spolupráci se specializovanými pracovišti pokrýváme i diagnostiku a léčbu zhoubných i nezhoubných nádorových onemocnění. Naše práce se mimo jiné specializuje na léčbu výhřezů ženských rodidel a léčbu poruch udržení moči.

Provádíme veškerá prenatální vyšetření plodu s využitím dopplerovského a 3D ultrazvuku, vždy s možnou přítomnosti doprovodu, videozáznamu či fotodokumentace. Provádíme odběry plodové vody s jednodenní hospitalizací, v pozdějších stadiích těhotenství kardiotokografické či ultrazvukové sledování růstu a stavu plodu.

Naše ambulance provádí na 12 000 vyšetření ročně a registruje na 7 500 stálých pacientek. Ambulance zajišťuje poradenství v oblasti poruch menstruačního cyklu a antikoncepce, léčbu zánětlivých onemocnění i obtíží spojených s přechodem, menopauzou.

Mimo základní gynekologické vyšetření běžně provádíme či nabízíme vyšetření MOP, odběry na kultivační vyšetření, včetně detekce viru HPV, cytologické zpracování v partnerských laboratořích a rovněž širokou škálu krevních testů.

Kiwi Logo
Další informace

 

Časté dotazy