ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

‼️Jste dárci krve či plazmy a prodělali jste během měsíce července nebo srpna 2020 onemocnění Covid-19⁉️

Kontaktujte nás – prosíme – na tel. čísle 800 100 091 nebo emailem na transfuzni@nemlib.cz.

Potřebujeme vaši pomoc!
Darováním vaší krevní plazmy s protilátkami na Covid-19 nám můžete pomoci s léčbou těžce nemocných pacientů s touto nemocí.
Děkujeme!