Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

‼️Jste dárci krve či plazmy a prodělali jste během měsíce července nebo srpna 2020 onemocnění Covid-19⁉️

Kontaktujte nás – prosíme – na tel. čísle 800 100 091 nebo emailem na transfuzni@nemlib.cz.

Potřebujeme vaši pomoc!
Darováním vaší krevní plazmy s protilátkami na Covid-19 nám můžete pomoci s léčbou těžce nemocných pacientů s touto nemocí.
Děkujeme!