POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

‼️Jste dárci krve či plazmy a prodělali jste během měsíce července nebo srpna 2020 onemocnění Covid-19⁉️

Kontaktujte nás – prosíme – na tel. čísle 800 100 091 nebo emailem na transfuzni@nemlib.cz.

Potřebujeme vaši pomoc!
Darováním vaší krevní plazmy s protilátkami na Covid-19 nám můžete pomoci s léčbou těžce nemocných pacientů s touto nemocí.
Děkujeme!