Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

V Minigalerii Krajské nemocnice Liberec v 7. patře Pavilonu interních oborů nově vystavuje své obrazy Vladimíra Bartošová. Ta žije a tvoří v Liberci a původním povoláním je konstruktérka – projektantka elektro. Vladimíra má ráda barevnost a pozitivní pohled na svět a za relaxaci považuje malbu přírody. V posledním období se věnuje malbě abstraktních obrazů, ve kterých se odráží její pocity a nálady. Svá díla vytváří pastelem, akrylem a olejovými barvami. Garantem výstavy jsou již tradičně Nadace Preciosy a dobrovolnické centrum KNL Dobromysl.

Děkujeme.