Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Dnes je Světový den dárců krve (den narození objevitele krevních skupin Karla Landsteinera). Při této příležitosti bychom chtěli poděkovat všem dárcům za to, že pomáhají zachraňovat lidské životy. Krev je stále nenahraditelnou tekutinou a bez jejich laskavé pomoci a spolupráce by náš zdravotnický systém nefungoval optimálně.

Pokud se i vy chcete stát dárcem a nevíte jak na to, přidejte se do naší skupiny na facebooku KNL Transfuzní oddělení KNL, zavolejte na naši zelenou linku +420 800 100 091 anebo si prostudujte materiály na https://www.nemlib.cz/transfuzni-oddeleni/#darci-krve.

Těšíme se na vás!