POZOR!!! S ohledem na aktuální vývoj onemocnění Covid-19 vyhlašujeme s platností od soboty 19. 9. ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost otce u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Dnes je Světový den dárců krve (den narození objevitele krevních skupin Karla Landsteinera). Při této příležitosti bychom chtěli poděkovat všem dárcům za to, že pomáhají zachraňovat lidské životy. Krev je stále nenahraditelnou tekutinou a bez jejich laskavé pomoci a spolupráce by náš zdravotnický systém nefungoval optimálně.

Pokud se i vy chcete stát dárcem a nevíte jak na to, přidejte se do naší skupiny na facebooku KNL Transfuzní oddělení KNL, zavolejte na naši zelenou linku +420 800 100 091 anebo si prostudujte materiály na https://www.nemlib.cz/transfuzni-oddeleni/#darci-krve.

Těšíme se na vás!