ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE NÁVŠTĚV V NEMOCNICÍCH KNL (Liberec, Turnov, Frýdlant):
Návštěvy na ONP jsou nyní povoleny. ! Návštěvy na ostatních oddělení jsou i nadále v OMEZENÉM REŽIMU.
Výjimky jsou povoleny po posouzení primářem oddělení.
Návštěvníci následně musí splnit podmínky pro návštěvu – musí mít po 2 dávkách očkování nebo PCR/AG test s písemným potvrzením, případně potvrzení o prodělaném onemocnění Covid v uplynulých 90 dnech.  Tyto návštěvy mohou probíhat od 14 hodin do 16 hodin, a to vždy pouze v počtu 1 osoby.
Chápeme, že jsou tato omezení těžká pro pacienty i jejich blízké, nicméně nadále prosíme o respektování nastavených pravidel. Stále je na místě opatrnost a ohleduplnost vůči personálu a pacientům.      Děkujeme za pochopení.

Triážní i vojenský stan již z naší nemocnice zmizel a studenti z TUL se také vrátili zpět do školních lavic. Bez jejich pomoci bychom nicméně situaci kolem koronaviru zvládali jen těžko a proto jim za jejich nasazení touto cestou ještě jednou děkujeme.

A jak vlastně sami studenti vnímali celou tu dobu testování před nemocnicí a jakým činnostem se celé dny věnovali, to v rozhovoru On-line zpravodaje Technická univerzita v Liberci přibližuje student druhého ročníku oboru zdravotnický záchranář Fakulty zdravotnických studií TUL, Václav Nocar.

Rozhovor naleznete na tomto odkazu.