POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Triážní i vojenský stan již z naší nemocnice zmizel a studenti z TUL se také vrátili zpět do školních lavic. Bez jejich pomoci bychom nicméně situaci kolem koronaviru zvládali jen těžko a proto jim za jejich nasazení touto cestou ještě jednou děkujeme.

A jak vlastně sami studenti vnímali celou tu dobu testování před nemocnicí a jakým činnostem se celé dny věnovali, to v rozhovoru On-line zpravodaje Technická univerzita v Liberci přibližuje student druhého ročníku oboru zdravotnický záchranář Fakulty zdravotnických studií TUL, Václav Nocar.

Rozhovor naleznete na tomto odkazu.