Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Triážní i vojenský stan již z naší nemocnice zmizel a studenti z TUL se také vrátili zpět do školních lavic. Bez jejich pomoci bychom nicméně situaci kolem koronaviru zvládali jen těžko a proto jim za jejich nasazení touto cestou ještě jednou děkujeme.

A jak vlastně sami studenti vnímali celou tu dobu testování před nemocnicí a jakým činnostem se celé dny věnovali, to v rozhovoru On-line zpravodaje Technická univerzita v Liberci přibližuje student druhého ročníku oboru zdravotnický záchranář Fakulty zdravotnických studií TUL, Václav Nocar.

Rozhovor naleznete na tomto odkazu.