Vážení návštěvníci nemocnic v Liberci, Turnově, Frýdlantě. Návštěvy všech hospitalizovaných pacientů v KNL jsou nadále povoleny, avšak pouze s ochranou dýchacích cest (rouška nebo respirátor). Výjimkou je dětské oddělení a odd. dětské psychiatrie, kde ochrana dýchacích cest vyžadována není. Děkujeme, že tato opatření respektujete.

Od pondělí 8. listopadu spouštíme očkování 3. dávkou také v nemocnicích KNL – Nemocnice Turnov a KNL – Nemocnice Frýdlant.
Očkovací místa zde budou sloužit pouze pro očkování posilovací třetí dávkou a pouze po předchozí rezervaci na konkrétní termín v centrálním rezervačním systému.
Provozní doba ve Frýdlantě je pondělí 13:00-17:00.
Provozní doba v Turnově je pondělí-pátek 14:00-15:15.
Obě nemocnice očkují pouze TŘETÍ dávkou po PŘEDCHOZÍ REGISTRACI. Neregistrovaní nebudou bohužel obslouženi.
VELKOKAPACITNÍ očkovací centrum v Liberci obsluhuje všechny ostatní zájemce, včetně dětí. Doporučujeme registraci, obvykle se na termín čeká maximálně 1 den.