Téma konference

„Komplexní terapie horní končetiny“

Pořadatel konference

Odborný garant

• Mgr. Petra Brédová – vrchní fyzioterapeut rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice Liberec a.s., předsedkyně sekce fyzioterapie a ergoterapie POUZP

Datum a místo konání

• 15.9.2022
  • Krajská nemocnice Liberec, pavilon P, přednáškový sál

Kredity

Konference je zařazena do celoživotního vzdělávání, souhlasné stanovisko vydalo POUZP a ČLK, účastníci obdrží potvrzení o účasti.

Organizační a technické zajištění

Rehabilitační oddělení KNL a.s. ve spolupráci s Cateringem KNL a.s. a oddělením IT KNL a.s.

Upozornění

Účastník akce souhlasí s pořizováním zvukového a obrazového záznamu akce, včetně zveřejnění záznamů na internetových stránkách, nástěnkách, v médiích a propagačních materiálech za účelem informování o akci a prezentace školicí činnosti.

Účastník je po celou dobu konference povinen dodržovat platná protiepidemická opatření.

Partneři konference

Doprava a místo konání

Dopravu si každý účastník konference zajišťuje individuálně.

Místo konání

Konference se bude konat v areálu Krajské nemocnice Liberec, pavilon P, přednáškový sál.

V okolí nemocnice je omezené množství parkovacích míst, doporučujeme parkovat v obchodním centru OC Plaza (v centru Liberce asi 5 minut chůze k nemocnici) nebo na parkovišti před nemocnicí.

Mapa areálu

Přihlášky a registrace

Konference je určena pro fyzioterapeuty, ergoterapeuty a lékaře.

• Přihláška k aktivní účasti: do 30.4.2022
  • Přihláška k pasivní účasti: do 25.8. 2022

Online přihláška je vystavena v hlavičce stránky.

Poplatky

• Aktivní účast – přednášející: bez poplatku
  • Pasivní účast: 800 ,-
  • Pasivní účast studenti, členové POUZP (nutno předem doložit): 400,-
  • Zaměstnanci KNL a.s: bez poplatku

Platbu uhraďte po vystavení faktury, která Vám bude včas zaslána na Vámi uvedené fakturační údaje.

Jana Pleštilová, DiS.
Oddělení rehabilitace ambulance