Pro optimální zobrazení webu je nutné aktualizovat Váš internetový prohlížeč.(Zavřít toto sdělení)

POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Přeložit: cs Čeština‎
Menu

Informace

Oddělení TO
Akreditovaná metoda Ne
Zkratka ID_Ab
Materiál K-EDTA krev

Odběrová souprava Zkumavka pro K-EDTA krev (Vacutainer fialový uzávěr)
Režim Rutina + Urgentní vzorek (po tel. domluvě)
Typ metody Měřená
Doba odezvy

7 pracovních dnů

Preanalytické podmínky

Dodat do laboratoře co nejdříve, vzorek uchovávat v případě dodání do 4 hodin od odběru při pokojové teplotě (18-24 oC), v případě pozdějšího dodání v chladu (2-8 oC), vzorek nesmí zmrznout. Dodat ke zpracování do laboratoře max. do 3 dnů. Teplota v boxu musí být po celou dobu transportu udržována v rozmezí 15-25 °C.

Uchování v laboratoři 7 dní
Kontakt

+420 485 312 534, +420 485 313 230

Poznámka

Test je indikován laboratoří v případě pozitivity screeningu antierytrocytárních protilátek. Standardně se vyšetření provádí v pracovní době, v urgentních situacích i statim.
Upozornění pro zdravotnická zařízení mimo KNL: urgentní požadavky se zpracovávají po předchozí telefonické domluvě, nutno vyznačit na žádance.

Výkony

Výkon Typ Body Cena
22347 Rutina 1220 1.622,60Kč*
* Cena je pouze orientační