POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.

Oddělení OKMI
Akreditovaná metoda Ne
Materiál Sérum
Krev srážlivá

Odběrová souprava Zkumavka pro srážlivou krev s gelem ( Vacutainer žlutý uzávěr)
Režim Rutina
Typ metody Měřená
Doba odezvy dle počtu vzorků čekajících na zpracování, obvykle do 14 dnů
Preanalytické podmínky dodat co nejdříve do laboratoře - do 6 hodin po odběru lze transportovat při teplotě do 25°C, pak zkumavky uložit do chladničky při 2-8°C a transport do laboratoře do 48 hodin.
Uchování v laboratoři týden
Kontakt laboratoř 485 313 017, pracovna VŠ 485 313 019
Poznámka vyšetření se provádí na vyžádání

Výkony