POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
S Novým rokem přichází do Krajské nemocnice Liberec, a.s. také nové vedení. Pozice generálního ředitele se ujme MUDr. Richard Lukáš, PhD., změny nastanou také v představenstvu KNL, kde je Richard Lukáš předsedou.

Tisková zpráva ke stažení