POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Díky sponzorské podpoře liberecké firmy Progres Liberec s.r.o. se rozšířilo přístrojové vybavení IBD centra turnovské části Krajské nemocnice Liberec. IBD centrum, česky centrum pro léčbu nespecifických střevních zánětů.

Tisková zpráva ke stažení