POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Významného milníku dosáhla největší nemocnice v Libereckém kraji při přípravě projektu výstavby Centra urgentní medicíny. 15. dubna nabylo právní moci územní rozhodnutí pro výstavbu Centra urgentní medicíny.

Tisková zpráva ke stažení