POZOR!!! S ohledem na vývoj onemocnění Covid-19 pořád platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV v Krajské nemocnici Liberec, Nemocnici Turnov a Nemocnici Frýdlant. I nadále je povolena přítomnost druhého rodiče nebo osoby žijící s rodičkou v jedné domácnosti u porodu a samozřejmě doprovod zákonného zástupce při vyšetření dítěte. O dalších výjimkách, zejména v případě dlouhodobých hospitalizací, je oprávněn rozhodnout primář oddělení.
Ještě lépe, než ukazovaly předpoklady, dopadne hospodaření Krajské nemocnice Liberec, a.s., která i přes náročné panující podmínky financování českého zdravotnictví dokázala i v letošním roce generovat výrazně kladný výsledek.

Tisková zpráva ke stažení